img
Peyzaj
eren peyzaj

BİYOLOJİK GÖLET VE PROJE UYGULAMASI

BİYOLOJİK GÖLET VE PROJE UYGULAMASI
BİYOLOJİK GÖLET VE PROJE UYGULAMASI
BİYOLOJİK GÖLET VE PROJE UYGULAMASI

Eren Peyzaj olarak Biyolojik Gölet ve Proje Uygulaması hizmeti vermekteyiz. Biyolojik Gölet ve Proje Uygulaması hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biyolojik Gölet Nedir?

Kendi ekosisteminde bulunan bitkileri ve faydalı bakterileri sayesinde hiçbir kimyasala gerek kalmadan kendi kendini temizleyen doğal göletlerdir.

Doğadaki dengeyi kendine örnek alan biyolojik göletler oluşturulurken suda bulunan yosun konsantrasyonu mikro-organizmalar yolu ile azaltılır, fosfor su içinde dengede tutulur.

Biyolojik Göletin Faydaları Nelerdir?

Adı üzerinde biyolojik oldukları için canlı ekosistemlerdir ve bu ekosistemlerin içinde yer alan bitkiler dışında balık, kurbağa gibi canlılar için de yaşama elverişlidir.Bu sebeple insan sağlığı için de tamamen zararsızdır. Tasarlanan biyolojik göletlerdeki su o kadar temiz ve zararsızdır ki içilebilir kalitededir.

Kimyasal kullanımı sıfırdır ve çevreye asla zarar vermez. Su kaybı minimumda olduğundan dolayı su takviyesi maliyetleri oldukça düşüktür. Ayrıca yaşayan ve kendi kendini temizleyen ekosistem sayesinde bakım maliyetleri de minimum seviyededir.



İletişim Bilgilerimiz
Telefon: +90 216 537 70 45
Adres: Fatih Mh. Cumhuriyet Cd. No: 395 Kavacık / Beykoz / İSTANBUL

WHATSAPP İLE TEKLİF AL

Instagram

@eren.peyzaj